Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 4,07 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,55 € s 5% DPH
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo

Rajo Probia Imuno Malina 135 g

Popis

Zinok a vitamín D
Probia Imuno obsahuje zinok a vitamín D, ktoré pri dennej konzumácii porcie výrobku v rámci pestrej a vyváženej stravy a pri dodržaní zdravého životného štýlu, prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vlastnosti
  • Zinok + vitamín D pre podporu imunity
  • Bez škrobov
  • Bez aróm
  • Bez farbív

 

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené

 

Zloženie

Mlieko, Ovocná zložka 20 % (cukor, maliny 20%, malinové pyré 20 %, malinová šťava 15 %, stabilizátor: pektíny (vláknina); koncentrát citrónovej šťavy, farbiaci koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, zinok, vitamín D), Mliečne bielkoviny, Jogurtová kultúra, Kultúra Bifidobacterium lactis, Tuk 2,7 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:386 kJ / 92 kcal
Tuky:2,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:1,6 g
Sacharidy:12 g
z toho cukry:12 g
Vláknina:0,4 g
Bielkoviny:4,1 g
Soľ:0,17 g
Zinok:1,50 mg (15 %*)
Vitamín D:0,76 µg (15 %*)
*% denného referenčného príjmu dospelého

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

135 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 74 mm
Šírka regálu: 74 mm
Hĺbka regálu: 71 mm

 

Podobné produkty
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Očakávame 29.09.
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
0,55 € s 5% DPH