Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 5,51 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,65 € s 5% DPH
0,99 €
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone

Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone

POPIS

Fantasia Jahoda je lahodný jogurt s jahodovou príchuťou, ktorú si môžete namiešať priamo v kelímku alebo si môžete dopriať jogurt s ochutenou zložkou zvlášť.

118 g ℮

Fantasia

SKLADOVANIE
  • Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Chladené

 

Zloženie

Jogurt (mlieko, smotana, cukor, sušené odstredené mlieko, jogurtové kultúry), Jahodová zložka 22% [jahody 60%, cukor, zahusťovadlá (kukuričný modifikovaný škrob, karagénan, xantánová guma), farbiaci koncentrát z čiernej mrkvy, regulátory kyslosti (citran sodný, kyselina citrónová), prírodná aróma]

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100G:
Energia:492 kJ/117 kcal
Tuky:5,3g
z toho nasýtené mastné kyseliny:3,4g
Sacharidy:14,8g
z toho Cukry:14,3g
Bielkoviny:2,4g
Soľ:0,09g
1 porcia=1 téglik (118 g)

 

ALERGÉNY
Mlieko: Obsahuje
Obsah balenia

118 g - Téglik

Podobné produkty
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Očakávame 29.09.
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-23%
Jogurt Grécky Mandle 345g MůjJogurt
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Očakávame 29.09.
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová - vanilka 225g
1 ks
Poľsko
3,49 €
15,51 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
0,65 € s 5% DPH
0,99 €