Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Sója a sójové výrobky
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 11,12 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,39 € s 19% DPH
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g

Alpro Sójový dezert s vanilkovou príchuťou 125 g

Popis

Čo takto ochutnať kúsok raja? Ten sa skrýva v lahodnej kombinácii pravej vanilkovej arómy a krémovej konzistencie sóje. Tak jednoducho zavri oči a vychutnaj si božskú príchuť pravej vanilky! Naša Alpro bezlaktózová alternatíva pudingu je naviac 100% rastlinná, takže tvoje chuťové poháriky môžu mať ešte o niečo lepší pocit! Je taktiež zdrojom vysokokvalitných proteínov, vápnika a s prirodzene nízkym obsahom tukov. Alpro môže byť tvoj prvý krok k zdravšiemu ja, tak do toho! Dobre robíš - pre seba, i pre planétu. Výhody Alpro sójového dezertu s príchuťou vanilky: - Prirodzene bez laktózy - 100% rastlinný - Vegetariánsky - Prirodzene s nízkym obsahom tuku - Prirodzene s nízkym obsahom nasýtených tukov - Zdroj vysokokvalitnej bielkoviny - Zdroj vápnika. Obsahuje vitamíny B2, B12 a D. Hlavnou surovinou je sója - a čo je na nej najlepšie okrem jej výnimočnej chuti? Naša sója neohrozuje dažďové pralesy a nie je geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vedieť, že naše rastlinné produkty majú celkovo prirodzene menšiu uhlíkovú stopu a menšiu spotrebu vody. A hádaj čo? To nie je všetko! Ešte tu sú naše recyklované, recyklovateľné a rastlinné obaly, ktorú sú kľúčom k tomu, aby naše produkty boli dobré nie len vo vnútri, ale i navonok.

Balené v ochrannej atmosfére.

Vlastnosti
  • Zdroj vápnika a vitamínov

Značka

Alpro

Skladovanie
  • Uchovávajte do max. 25°C.
  • Pri izbovej teplote

Lifestyle
  • Vhodné pre vegetariánov

Zloženie

Sójová zložka [pitná voda, lúpané sójové bôby [8,6%]], Cukor, Modifikovaný škrob, Maltodextrín, Fosforečnan trivápenatý, Extrakt z mrkvy, Aróma, Zahusťovadlá (pektíny, karagénan), Morská soľ, Vitamíny (B2, B12, D2)

Výživové hodnoty na 100 g:
Energia369 kJ / 87 kcal
Tuky1,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,3 g
Sacharidy14,2 g
z toho cukry11,0 g
Vláknina0,5 g
Bielkoviny3,2 g
Soľ0,14 g
Vitamíny:
D0,75 µg*
riboflavín (B2)0,21 mg*
B120,38 µg*
Minerálne látky:
vápnik120 mg*
* = 15% referenčného príjmu

 

Alergény
Sója: Obsahuje

 

Obsah balenia

125 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 75 mm
Šírka regálu: 74 mm
Hĺbka regálu: 51 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 132 g

 

Podobné produkty
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Tempeh údený trvanlivý 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Párky sójové Vegárky 200g De Luxe
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Edamame sójové bôby 200g Vilgain
1 ks
Taliansko
1,99 €
15,31 €/kg
Tempeh marinovaný trvanlivý 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Párky zeleninové 200g Vegárky
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Tempeh údený 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Mrazené Edamame sójové bôby lúpané 400g Nishi Moto
Dočasne nedostupné
1 ks
3,19 €
7,98 €/kg
Párky sójové 200g Vegárky
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Tempeh marinovaný 200g
1 ks
Slovensko
2,25 €
11,25 €/kg
Jogurt sójový čučoriedka ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Očakávame 29.09.
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1,39 € s 19% DPH