Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g

1 BA
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 8 BA
Cena za kg 2,99 €
Dočasne nedostupný
2,99 € s 19% DPH
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g

Danette dezert čokoláda 4 x 125 g

Popis

Danette čokoládový je francúzsky krémový dezert. Jemná pudingová textúra vás hneď v mysli prenesie do luxusnej parížskej kaviarne pri rieke Seina s výhľadom na Eiffelovu vežu. No nie je to nádhera? Chceme vám priblížiť tento úžasný zážitok práve našimi dezertami Danette, ktoré sú k dostupné s čokoládovou a vanilkovou príchuťou.
- Krémový francúzsky dezert
- Vyrobený z mlieka a smotany
Čokoládový dezert Danette je vyrobený z mlieka, smotany a z ďalších ingrediencií dodávajúcich pudingu skvostnú chuť a hustú textúru, ktorá sa v ústach bude priam rozplývať. Mliečny a smotanový, taký je Danette s čokoládovou príchuťou.
Dezert môžete kombinovať napríklad s ovocím, výborný je s jahodami, čučoriedkami či banánom. Skúsiť môžete aj kombináciu s bielym jogurtom. Všetko záleží na vás a na tom, ako svoju chvíľku maškrtenia strávite.

(4x125 g) = 500 g e.

Značka

Danette

Pôvod
Krajina pôvodu: Francúzsko

 

Skladovanie
  • Spotrebujte do: viď viečka. Skladujte od 2°C do 6°C.
  • Chladené

 

Zloženie

Plnotučné mlieko, Obnovené odstredené mlieko, Cukor, Smotana, Čokoláda 2,2% (cukor, kakaová hmota, odtučnený kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín, aróma), Kakaový prášok, Zahusťovadlá (kukuričný modifikovaný škrob, karagénan), Sušená srvátka, Škrob

Výživové hodnoty na 100 g
Energia513 kJ/122 kcal
Tuky3,0 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny2,0 g
Sacharidy19,9 g
z toho Cukry17,5 g
Bielkoviny3,3 g
Soľ0,15 g
Vápnik111 mg/14%**
*(**) Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
1 porcia = 1 téglik (125g)

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje Sója: Obsahuje

 

 

Obsahuje: mlieko, sóju.

Obsah balenia

125 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 146 mm
Šírka regálu: 146 mm
Hĺbka regálu: 52 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 519 g

 

Podobné produkty
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nápoj mandľový nesladený ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Nutrilon Profutura Duobiotik 1, 800g
Dočasne nedostupné
1 ks
21,49 €
26,86 €/kg
Hami Slivka a jablko 4x100g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
8,97 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Hami Mliečná kaša so 7 obilninami s jablkom a slivkami 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Hami počiatočné mlieko 1 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
2,99 € s 19% DPH