Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Rodinné balenia
Množstvo v kartóne 1 ks
Cena za kg 3,32 €
Na sklade viac ako 10 ks
16,59 € s 5% DPH
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg

 

Skladovanie
Skladovať od 2 °C do 8 °C.
Zloženie
Smotana, smotanová kultúra

 

Alergény
Mlieko

 

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 153
Energetická hodnota [KJ]: 640
Tuky [Gram]: 14
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 9,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 4,1
z toho cukry [Gram]: 4,1
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,9
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,13
Podobné produkty
Smotana Kyslá 16% HoReCa TAMI 3kg
1 ks
Slovensko
10,19 €
3,40 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 2kg
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
18,99 €
9,50 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Majonéza Decorative 3kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
23,49 €
7,83 €/LIT
Majonéza Slaninová 5kg Lapajkove Špeciality
1 ks
Slovensko
35,29 €
7,06 €/kg
Jogurt krémový marhuľa 3kg
1 ks
Česká republika
9,99 €
3,33 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Doma
1 ks
Slovensko
16,99 €
3,40 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Jogurt krémový marhuľa 3kg Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
9,99 €
7,49 €
2,50 €/kg
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Jogurt biely SABI 3kg
1 ks
Slovensko
8,19 €
2,73 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
16,59 € s 5% DPH