Novinky

Máte radi nové objavy v kuchyni alebo len chcete osviežiť svoj nákupný zoznam? Naše novinky prinášajú produkty, ktoré vás prekvapia, potešia a možno si ich zamilujete na prvý pokus. Od drobných vychytávok až po poriadne chuťové bomby – každý kúsok starostlivo vyberáme, aby vám domov dorazilo len to najlepšie. Sledujte, čo je nové, a nechajte sa inšpirovať ešte skôr, než sa stihne vyprázdniť chladnička.
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
1 ks
Čína
3,24 €
0,65 €/ks
Novinka
Uhorka melónová
1 kg
Taliansko
1,01 €
5,03 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Cans sparkling water čerešňa a višňa 330ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,22 €
3,69 €/LIT
Novinka
Šunka Jamón Serrano krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
11,89 €
23,78 €/kg
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg
Novinka
Víno ružové ViaJur Rosé 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
96 produktov
Novinka
Kinder Taštička Halloween Mix 218g
1 ks
Taliansko
12,49 €
57,29 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Red Bull Energy Drink Winter edition Pistachio & Berries 250ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,85 €
7,40 €/LIT
Novinka
Lotus karamelizované sušienky 200g
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Red Bull Energy Drink Cherry edition 250ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,85 €
7,40 €/LIT
Novinka
Saláma XXL Chorizo krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
6,59 €
13,18 €/kg
Novinka
Darček
Croissant 7 Days vanilková príchuť & oreo 60g
1 ks
Poľsko
0,79 €
13,17 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Red Bull Energy Drink Yellow edition 250ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,85 €
7,40 €/LIT
Novinka
Relax Džús Jahoda Jablko 1l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Novinka
Horror Fizz cukríky s práškom 10g Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
0,19 €
19,00 €/kg
Novinka
Mrazená Kačacia pečeň foie gras cca 660g Elit
1 ks
Bulharsko
27,19 €
41,19 €/kg
Novinka
Šunka Jamón Serrano krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
11,89 €
23,78 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Novinka
Pijur 100% hroznová šťava červená sýtená  250ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/LIT
Novinka
Croissant Milka čokoládový 50g
1 ks
Rumunsko
1,19 €
23,80 €/kg
Novinka
Magnesia Plus Antistress minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Novinka
Pijur 100% hroznová šťava sýtená biela 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Focus minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Boost minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee kakao ľadová káva 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana