Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone

1 ks
Poľsko
Fantasia Jogurt malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády. Hmotnosť/Objem balenia: 116g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,19 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,95 € s 5% DPH
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone

Fantasia sladený biely jogurt s ovocím a kúskami čokolády.



  • Skladovanie: Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Návod na použitie: neuvádza sa
Zloženie

Zloženie výrobku: Jogurt (odstredené mlieko, smotana, cukor, sušené odstredené mlieko, jogurtové kultúry), ovocná zložka s čokoládovými kúskami 22% [ovocie 40 % (jahody 20 %, červená ríbezľa 15 %, malinové pyré 5 %), voda, cukor, čokoláda 4 % (kakaová hmota, kakaové maslo, cukor), modifikovaný škrob, zahusťovadlá (pektíny, xantánová guma), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrany vápenaté, citrany sodné), koncentrovaná mrkvová šťava, prírodná aróma].

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Môže obsahovať stopy lepku, vajec, arašidov, sóje a orechov.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 122
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 511
Tuky [Gram] 5.6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 3.6
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 15.1
z toho cukry [Gram] 14.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.5
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 116g

Podobné produkty
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Nutrilon Advanced 3, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
YoPro Protein mliečny nápoj Čokoláda 250ml Danone
1 ks
Španielsko
1,99 €
8,16 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
0,95 € s 5% DPH