Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 4,07 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,55 € s 5% DPH
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g

Rajo Probia Imuno Čučoriedka 135 g

Popis

Zinok a vitamín D
Probia Imuno obsahuje zinok a vitamín D, ktoré pri dennej konzumácii porcie výrobku v rámci pestrej a vyváženej stravy a pri dodržaní zdravého životného štýlu, prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vlastnosti
  • Zinok + vitamín D pre podporu imunity
  • Bez škrobov
  • Bez aróm
  • Bez farbív

 

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené

 

Zloženie

Mlieko, Ovocná zložka 20 % (cukor, čučoriedky 25 %, čučoriedkové pyré 15 %, čučoriedková šťava 15 %, stabilizátor: pektíny (vláknina); farbiace koncentráty z čiernej mrkvy a ibišteka, koncentrát citrónovej šťavy, zinok, vitamín D), Mliečne bielkoviny, Jogurtová kultúra, Kultúra Bifidobacterium lactis, Tuk 2,7 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:383 kJ / 91 kcal
Tuky:2,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:1,6 g
Sacharidy:12 g
z toho cukry:12 g
Vláknina:0,4 g
Bielkoviny:4,1 g
Soľ:0,17 g
Zinok:1,50 mg (15 %*)
Vitamín D:0,76 µg (15 %*)
*% denného referenčného príjmu dospelého

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

135 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 73 mm
Šírka regálu: 73 mm
Hĺbka regálu: 71 mm

 

Podobné produkty
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Jogurt PROBIA Nature vanilka 2,8% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
0,55 € s 5% DPH