Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g

1 BA
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 6 BA
Cena za kg 2,39 €
Na sklade viac ako 10 BA
2,39 € s 5% DPH
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g

Lahodný ovocný jogurt s jemnou a krémovou textúrou na každý deň. Starostlivo sme pre vás vybrali to najlepšie ovocie, ktoré v kombinácii s probiotickým jogurtom pohladí vaše bruško.

Nepredávať oddelene.

Balenie 4x120 g e.

Vlastnosti
  • 4 miliardy probiotik
  • Jemná a krémová
Krajina pôvodu
  • Česká republika
Skladovanie
  • Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Chladené

Zloženie

Mlieko, Jahodová zložka 12 % (kúsky jahôd 69 %, voda, cukor, farbiace koncentráty z čiernej mrkvy a mrkvy, prírodná aróma), Zahustené odstredené mlieko, Cukor, Mliečne bielkoviny, Jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 4x10⁹/100 g

Alergény

Obilniny obsahujúce lepok, Mlieko, Orechy.

Výživové hodnoty na 100 g
Energia359 kJ/85 kcal
Tuky2,8 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny1,8 g
Sacharidy11,2 g
z toho Cukry11,0 g
Bielkoviny3,7 g
Soľ0,13 g
Vápnik132 mg
*%17
1 porcia=1 téglik
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 120 g.

Podobné produkty
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Activia jogurt biely slad. DANONE 4x120g VÝPREDAJ
1 BA
Česká republika
2,39 €
1,20 €
1,20 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová - vanilka 225g
1 ks
Poľsko
3,49 €
15,51 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Jogurt sójový Broskyňa 150g Alpro
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
2,39 € s 5% DPH