Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo

1 ks
Maďarsko
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Maslo, nátierky a mascarpone
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 11,96 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 19% DPH
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo

Rajo Vegan Krém 250 g

Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo

Značka
  • Rajo
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na viečku.
  • Chladené
Príprava a použitie
  • Používajte ako mascarpone.
Lifestyle
  • Vhodné pre vegánov
Zloženie

Voda, Úplne hydrogenovaný kokosový tuk 17 %, Kokosový tuk 8 %, Zemiakový škrob, Maltodextrín, Ryžový prášok (sušený ryžový sirup, ryžový škrob, ryžová múka), Zemiaková bielkovina, Zahusťovadlo: karobová guma, Emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín, Arómy, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:1164 kJ / 278 kcal
Tuky:25 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:25 g
Sacharidy:13 g
z toho cukry:0,6 g
Bielkoviny:0,8 g
Soľ:0,03 g
Alergény

Môže obsahovať alergén mlieko.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250g 

Podobné produkty
Mascarpone bezlaktózové MINUS L 250g
1 ks
Nemecko
3,89 €
15,56 €/kg
Syr rastlinný originál krémový 500g Violife
1 ks
Grécko
5,09 €
10,18 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
2,99 € s 19% DPH