Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt

1 ks
MůjJogurt Brownie Jahody. Hmotnosť/ Objem: 345g.
Kategória Ochutené
Cena za kg 14,46 €
Očakávame 29.09.
4,99 € s 5% DPH
6,49 €
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt

Vynikajúci fresh jogurt z čerstvých ingrediencií s chuťou čokoládového brownies a čerstvých jahôd. Doprajte si spríjemnenie dňa vynikajúcim, ručne vyrábaným jogurtom z výhradne čerstvých a kvalitných ingrediencií. Jemná a vyvážená kombinácia chutí vás zaručene dostane! MůjJogurt je česká firma, ktorá kladie dôraz na kvalitu, remeselné spracovanie a poctivý prístup k výrobe. Značka sa špecializuje na výrobu „luxusných“ jogurtov v rôznych príchutiach, bohato zdobených starostlivo vybranými a chutnými ingredienciami. Ide o moderný koncept, ktorý vytvoril český podnikateľ Patrik Fuska s cieľom odlíšiť sa od bežnej ponuky na trhu a priniesť jogurty s jedinečným charakterom. Dôraz na originálne kombinácie chutí a detail posúva jogurt na úroveň výnimočného dezertu.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 4-8°C
  • Návod na použitie: Po otvorení ihned spotrebujte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Smotanový jogurt 70 % (mlieko, smotana, jogurtová kultúra), jahody 9 %, nugátový krém [cukor, nestužený rastlinný tuk (RSPO palmový, shea), sušená srvátka, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátor sójový lecitin, aróma, vanilkový extrakt, pasta z lieskových orechov, jedlá soľ], brownie pečivo 6 % [cukor, vajcia, palmový tuk, pšeničná múka, repkový olej, kakaová hmota, kakaové maslo, glukózový sirup, zvlhčujúca látka (glycerol), sušené plnotučné mlieko, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, sušené odtučnené mlieko, emulgátory E492, E322 (sója), E476, sladené kondenzované odtučnené mlieko, sušená srvátka, mliečny tuk, škrob, jedlá soľ, konzervant E202, regulátor kyslosti kyselina citrónová, želírujúca látka E401, kypriace látky E500, E450, arómy], proteínový prášek [srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor sójový lecitin, kakaový prášok, aróma, sladidlo sukralosa], poleva (cukor, slnečnicový olej, kakaový prášok, lieskové orechy, emulgátor: slnečnicový lecitin, aroma)

Alergény (zoznam zložiek): 1,3,6,7,8

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: 5,12,

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 194
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 814
Tuky [Gram] 12.7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 13.6
z toho cukry [Gram] 11.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Podobné produkty
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-28%
Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,81 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-23%
Jogurt Grécky Mandle 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-28%
Jogurt Čučoriedkový sen 350g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,26 €/kg
-23%
Jogurt Karamelový sen 360g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
13,86 €/kg
-28%
Jogurt Pistácia Biela čokoláda 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,89 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
MůjJogurt
Dědinova 2002/1, 148 00 Praha, Českoviac informácií o distribútorovi
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Karamelový sen 360g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
13,86 €/kg
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-23%
Jogurt Grécky Mandle 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-28%
Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,81 €/kg
-28%
Jogurt Čučoriedkový sen 350g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,26 €/kg
-28%
Jogurt Pistácia Biela čokoláda 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,89 €
4,99 €
14,46 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
4,99 € s 5% DPH
6,49 €