Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
128 produktov
Med kvetový, Exart 900g
1 ks
Európska únia
5,29 €
5,88 €/kg
Nutella Nátierka z lieskovcov a kakaa 350 g
1 ks
Poľsko
4,59 €
13,11 €/kg
Lekvár sladený slivkový 440g Hamé
1 ks
Česká republika
3,29 €
7,48 €/kg
Nutella Nátierka z lieskovcov a kakaa 3kg
1 ks
Poľsko
33,99 €
11,33 €/kg
Džem marhuľový UWE 450g plast
1 ks
Rakúsko
3,79 €
8,42 €/kg
Džem jahodový UWE 450g plast
1 ks
Rakúsko
3,89 €
8,64 €/kg
Nutella Nátierka z lieskovcov a kakaa 750 g
1 ks
Taliansko
8,99 €
11,99 €/kg
Med porcovaný mini 100x20g Gartenland
1 KT
Rakúsko
22,29 €
22,29 €/KT
Pistáciový krém 1kg Tout
1 ks
Taliansko
23,29 €
23,29 €/kg
Lotus Biscoff Creamy nátierka zo sušienok 400g
1 ks
Belgicko
4,95 €
12,38 €/kg
Sirup Javorový 1l Steeves
1 ks
Kanada
17,89 €
17,89 €/LIT
Med z jarných kvetov, Medáreň 950g
1 ks
Slovensko
8,99 €
9,46 €/kg
Džem čučoriedkový UWE 450g plast
1 ks
Rakúsko
5,59 €
12,42 €/kg
Med agátový, Medáreň 950g
1 ks
Slovensko
12,89 €
13,57 €/kg
Džem figový DIDA BOŽA 700g
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
11,84 €/kg
Med lipový, Medáreň 950g
1 ks
Slovensko
11,49 €
12,09 €/kg
Pistáciový krém 190g Tout
1 ks
Taliansko
5,99 €
31,53 €/kg
Džem jahodový DIDA BOŽA 690g
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
12,01 €/kg
MINI Nutella 15g x 120ks bal.
1 KT
Nemecko
29,59 €
0,25 €/ks
Lotus Biscoff Crunchy nátierka zo sušienok 380g
1 ks
Belgicko
4,95 €
13,03 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana