Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g

1 ks
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,50 €
Dočasne nedostupný
0,65 € s 5% DPH
0,99 €
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g

Fantasia s čokoládovými guľôčkami je lahodný jogurt, ktorú si môžete namiešať priamo v tégliku alebo si môžete dopriať jogurt s ochutenou zložkou zvlášť.

100 g ℮ (91 g jogurtu + 9 g čokoguľôčok).

Skladovanie
  • Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Chladené

Zloženie

Jogurt (mlieko, smotana, cukor, sušené odstredené mlieko, jogurtové kultúry), Čokoguľôčky 9% [mliečna, tmavá a biela čokoláda 75%: cukor, ryžová múka, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, pšeničná múka, sušená srvátka, leštiaca látka (arabská guma), laktóza, pšeničné otruby, emulgátor (sójový lecitín), jačmenný slad, soľ, prírodná vanilková aróma]

Alergény

Jačmeň, vajcia, mlieko, orechy, arašidy, sója, pšenica. Môže obsahovať stopy arašidov, orechov a vajec.

Výživové hodnoty na 100g:
Energia:624 kJ/149 kcal
Tuky:8,3 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny:5,3 g
Sacharidy:15,6 g
z toho Cukry:13,9 g
Bielkoviny:3,1 g
Soľ:0,14 g
1 porcia= 1 téglik (100 g)

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g.

Podobné produkty
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami počiatočné mlieko 1 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami Trojhránky červená repa, špenát, mrkva 30g
1 ks
Taliansko
2,19 €
73,00 €/kg
Hami Prstienky mrkva, paradajka,tekvica 20g
1 ks
Taliansko
1,79 €
89,50 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Hami sušienky jablko broskyňa 150g
1 ks
Taliansko
2,89 €
19,27 €/kg
Hami pokračovacie mlieko 2 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami sušienky Safari 180g
1 ks
Taliansko
2,89 €
16,06 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
0,65 € s 5% DPH
0,99 €