Activia jogurt marhuľa DANONE 120g

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 5,42 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,65 € s 5% DPH
0,99 €
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g

Activia jogurt marhuľa 120 g

Popis

Lahodný ovocný jogurt s jemnou a krémovou textúrou na každý deň. Starostlivo sme pre vás vybrali to najlepšie ovocie, ktoré v kombinácii s probiotickým jogurtom pohladí vaše bruško.

Vlastnosti
  • 4 miliardy probiotik
  • Jemná a krémová

Značka

Activia

Pôvod
Krajina pôvodu: Česká republika

Skladovanie
  • Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Chladené

Zloženie

Mlieko, Marhuľová zložka 12 % (kúsky marhúľ 66,8 %, voda, cukor, koncentrovaná mrkvová šťava, prírodné arómy), Zahustené odstredené mlieko, Cukor, Mliečne bielkoviny, Jogurtové kultúry a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počte min. 4x10⁹/100 g

Výživové hodnoty na 100 g
Energia360 kJ/86 kcal
Tuky2,7 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny1,7 g
Sacharidy11,4 g
z toho Cukry11,1 g
Bielkoviny3,8 g
Soľ0,13 g
Vápnik124 mg
*%16
1 porcia =1 téglik
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Mlieko: Obsahuje Orechy: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať stopy orechov a lepku.

Obsah balenia

120 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 63 mm
Šírka regálu: 81 mm
Hĺbka regálu: 56 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 126 g

 

Podobné produkty
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Activia jogurt biely slad. DANONE 4x120g VÝPREDAJ
1 BA
Česká republika
2,39 €
1,20 €
1,20 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Activia jogurt biely DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
4,98 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
YoPro Protein Jogurtový nápoj s príchuťou stracciatella 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 3, 800g
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj sójový natural NESLADENÝ ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Jogurt sójový jahoda ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
0,65 € s 5% DPH
0,99 €