Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 17,52 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,19 € s 19% DPH
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo

Skráťte si čas prípravy jedál s Rajo ochuteným bylinkovo-cesnakovým alebo bylinkovým maslom. Ochutené maslo možno použiť na rôzne spôsoby: je neodmysliteľnou súčasťou každého grilovania, ideálne na dochutenie rôznych jedál, steakov, grilovanej zeleniny, či rôznych príloh. Originálna receptúra obsahuje iba zmes bylín, žiadne dochucovadlá, konzervačné látky, či iné umelé prísady.
Originálne bylinkové maslá sú k dispozícii v 125 g rolkách, ktoré umožňujú jednoduché porcovanie a efektné servírovanie. Maslo sa krásne rozpustí napríklad aj na práve pripravenom mäkučkom steaku.

Krajina pôvodu
  • Nemecko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od +2 °C do +8 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené

Zloženie
  • Maslo, Cibuľa, Petržlen 6 %, Cesnak 3 %, Jedlá soľ, Bylinky, Koreniny, Škrob, Citrónová šťava z koncentrátu, Prírodná cesnaková aróma, Obsah mliečneho tuku najmenej 62 %
Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia: 2377 kJ 578 kcal
Tuky: 62 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 40 g
Sacharidy: 3,3 g
z toho cukry: 2,4 g
Bielkoviny: 1,2 g
Soľ: 2,1 g
Alergény
  • mlieko
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 125 g

Podobné produkty
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
Nemecko
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,10 €
6,97 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
2,19 € s 19% DPH