Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Trvanlivé
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 1,19 €
Na sklade viac ako 500 ks
1,19 € s 5% DPH
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo

Rajo Mlieko nízkotučné 0,5% 1 l

Popis

Pohár mlieka denne môže mať v rámci pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu priaznivé účinky: Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí. Bielkoviny prispievajú k udržaniu svalovej hmoty. Môj príbeh Mlieko spracujeme, dovezieme. Obal triedime, recyklujeme. Nový produkt opäť použijeme.

Návrat Kúpou mlieka Rajo pomáhate opusteným deťom nájsť náhradných rodičov. Viac na www.navrat.sk, www.rajo.sk alebo na infolinke 097 80 80 80.

Životné prostredie je pre nás dôležité. 88% obalu tvoria obnoviteľné suroviny, ktoré opäť vyrastú: Kartónová vrstva je z dreva. Uzáver a plastové vrstvy sú z cukrovej trstiny. Myslíme ekologicky. Výberom tohto obalu sme znížili uhlíkovú stopu o 21 % v porovnaní s pôvodným obalom. Tetra Pak®. Tetra Brik® Aseptic. Tetra Pak® - Chránime dobré. FSC - Mix - Kartón z dôveryhodných zdrojov - FSC® C014047. Tetra Pak® zvolil FSC®.

Vlastnosti
  • Chránime planétu
  • Spolu chránime planétu
  • Uzáver z cukrovej trstiny

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote od 4 °C do 24 °C. Po otvorení skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C a spotrebujte do 3 dní.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Tuk najviac 0,5 %

Výživové hodnoty na 100 ml výrobku:
Energia161 kJ / 38 kcal
Tuky0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,3 g
Sacharidy4,9 g
z toho cukry4,9 g
Bielkoviny3,4 g
Soľ0,15 g
Vápnik125 mg (16%*)
* % denného referenčného príjmu dospelého

 

Obsah balenia

1 liter - Kartón

Rozmery
Výška regálu: 207 mm
Šírka regálu: 75 mm
Hĺbka regálu: 72 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 1065 g

 

Podobné produkty
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
1 ks
Česká republika
13,89 €
1,39 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
-20%
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,8% UHT 1l A2
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Jogurt PROBIA Nature vanilka 2,8% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1,19 € s 5% DPH