Maslo 82% 250g Rajo

1 ks
Nemecko
Tradičné maslo z lahodnej smotany.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 9,96 €
Na sklade viac ako 500 ks
2,49 € s 5% DPH
Maslo 82% 250g Rajo

Rajo Tradičné maslo z lahodnej smotany 250 g

Tradičné maslo Rajo je vyrobené z lahodnej smotany.

Krajina pôvodu
  • Nemecko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 4 °C do 8 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené

Zloženie

Množstvo mliečneho tuku najmenej 82 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia3056 kJ / 743 kcal
Tuky82 g
z toho nasýtené mastné kyseliny53 g
Sacharidy0,6 g
z toho cukry0,6 g
Bielkoviny0,7 g
Soľ<0,01 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 250g.

Podobné produkty
Maslo 82% 250g Impol
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,64 €
10,46 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,59 €
1,15 €
4,59 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo 82% 250g Rajo
Maslo 82% 250g Rajo
2,49 € s 5% DPH