Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
Čoko, ovocie a oriešky Mix hradného pána 300g Mixit
1 ks
Česká republika
9,29 €
30,97 €/kg
Banány Cavendish 19+, I.Tr
1 kg
Ekvádor
0,34 €
1,89 €/kg
Čučoriedky 125g
1 ks
Peru
Zimbabwe
3,39 €
27,12 €/kg
-31%
Maliny 125g
1 ks
Portugalsko
4,19 €
2,89 €
23,12 €/kg
Pomaranč Navelina ukladaný kal. 4-5, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
0,61 €
2,79 €/kg
Citrón Eureka ukladaný kal. 100-138, I.trieda
1 kg
Čile
Uruguay
Južná Afrika
0,36 €
2,99 €/kg
Limeta zelená (kg) kal. 48-54, I.trieda
1 kg
Brazília
0,47 €
5,59 €/kg
Mandarinka Murcott ukladaná kal.1-1xx, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
0,47 €
3,49 €/kg
-26%
Pomaranč Navelina kal. 6-7, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
0,49 €
0,37 €
2,15 €/kg
Jablká červené Evelina ukladané kal. 80+, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,54 €
2,69 €/kg
Grep červený Star Ruby kal. 45-55
1 kg
Južná Afrika
0,84 €
2,89 €/kg
Hrozno biele 500g
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Jahody 500g, I.trieda
1 ks
Holandsko
7,39 €
14,78 €/kg
Pomaranč Navelina ukladaný kal. 1-2, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
1,47 €
2,99 €/kg
-31%
Jablká červené Gala voľné kal. 70+, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,38 €
0,26 €
1,45 €/kg
Jablká zelené Golden Delicious kal. 65-70, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,30 €
1,99 €/kg
Citrón Primofiori girsack 500g kal. 5-6, I.trieda
1 ks
Uruguay
1,89 €
3,78 €/kg
Slivky Angeleno kal. 45+
1 kg
Taliansko
0,17 €
3,39 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana