Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g

1 ks
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 5,91 €
Dočasne nedostupný
0,65 € s 5% DPH
0,99 €
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g

Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou 110 g

Popis

Fantasia s mliečnou čokoládov je lahodný jogurt, ktorú si môžete namiešať priamo v kelímku alebo si môžete dopriať jogurt s ochutenou zložkou zvlášť.

110 g e (95 g jogurtu + 15 g čokolády).

Značka

Fantasia

Skladovanie
  • Skladujte od 2°C do 8°C.
  • Chladené

Zloženie

Jogurt (odstredené mlieko, smotana, cukor, sušené odstredené mlieko, jogurtové kultúry), Mliečna čokoláda 13,6 % [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, emulgátor (E 442), prírodná vanilková aróma], Obsah kakaovej sušiny min. 27 %

Výživové hodnoty na 100g:
Energia:717 kJ/172 kcal
Tuky:9,8 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny:6,1 g
Sacharidy:17,5 g
z toho Cukry:17,4 g
Bielkoviny:3,3 g
Soľ:0,12 g
1 porcia=1 téglik (110 g)

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Vajcia: Môže obsahovať Mlieko: Obsahuje Orechy: Môže obsahovať Arašidy: Môže obsahovať Sója: Môže obsahovať

 

 

Môže obsahovať stopy lepku, sóje, arašidov, orechov a vajec.

Obsah balenia

110 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 73 mm
Šírka regálu: 126 mm
Hĺbka regálu: 46 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 121 g

 

Podobné produkty
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 3, 800g
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia čoko vločky 102g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,37 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 1, 800g
Dočasne nedostupné
1 ks
21,49 €
26,86 €/kg
Hami pokračovacie mlieko 2 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Nutrilon Advanced 1, 800g
1 ks
Írsko
17,59 €
21,99 €/kg
Hami počiatočné mlieko 1 600g
1 ks
Poľsko
8,69 €
14,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
0,65 € s 5% DPH
0,99 €