Klobásy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
25 produktov
Klobása domáca cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
6,45 €
12,89 €/kg
Klobása Cigáro cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
5,84 €
14,59 €/kg
Klobása Mangalica 280g Kukkonia
1 ks
Slovensko
3,99 €
14,25 €/kg
Klobása egerská sušená cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
6,64 €
16,59 €/kg
Klobása Fuet Jelení 300g Tauris
1 kg
Slovensko
5,01 €
16,69 €/kg
Klobása domáca cca 1kg Gašparík
1 ks
Slovensko
10,59 €
10,59 €/kg
Klobása domáca cca 1,3kg Knižka
1 ks
Slovensko
15,98 €
12,29 €/kg
Klobása domáca cca 1,7kg Bognár
1 ks
Slovensko
15,28 €
8,99 €/kg
Klobása Gastro krájaná cca 1kg OA, Mecom
1 ks
Maďarsko
12,99 €
12,99 €/kg
Klobása Chorizo cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
5,84 €
14,59 €/kg
Klobása na pizzu nárez cca 500g Baron
1 ks
Slovensko
4,90 €
9,79 €/kg
Klobása Pirátska cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
7,39 €
7,39 €/kg
Salámky mini Snaq Chilli 60g, KU
1 ks
Česká republika
1,69 €
28,17 €/kg
Klobása jelenia sušená cca 300g Knižka
1 ks
Slovensko
5,01 €
16,69 €/kg
Klobása Domáca cca 1,5kg Kukkonia
1 ks
Slovensko
12,58 €
8,39 €/kg
Klobása Maďarská cca 2kg Mecom
1 kg
Slovensko
8,29 €
8,29 €/kg
Klobása Cigáro mini cca 1kg Knižka
1 ks
Slovensko
14,59 €
14,59 €/kg
Klobása domáca papriková cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
6,25 €
12,49 €/kg
Klobása Zámocká s cibuľkou cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana