Rodinné balenia

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
11 produktov
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg
1 ks
Ukrajina
54,90 €
5,49 €/kg
Bravčová krkovička cca 2,5kg Mecom
1 kg
Európska únia
4,89 €
4,89 €/kg
Hovädzí orech (krava) cca 5kg
1 kg
Belgicko
10,89 €
10,89 €/kg
Hovädzí krk bez kosti cca 6kg
1 kg
Holandsko
10,69 €
10,69 €/kg
Hovädzí krk bez kosti s podplieckom cca 4,5kg
1 kg
Belgicko
12,39 €
12,39 €/kg
Hovädzie Chuck Roll cca 5kg Beefcor
1 kg
Namíbia
16,69 €
16,69 €/kg
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár
1 ks
Slovensko
54,95 €
10,99 €/kg
Hovädzia roštenka 3+ krava bez retiazky cca 3kg
1 kg
Nemecko
17,79 €
17,79 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
54,95 €
27,48 €
5,50 €/kg
Hovädzie pliecko veľké (mladý býk) cca 4kg
Očakávame 05.10.
1 kg
13,29 €
13,29 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg VÝPREDAJ
1 ks
Ukrajina
54,90 €
27,45 €
2,75 €/kg
Momentálne nedostupný

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana