Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 3,14 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,35 € s 5% DPH
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
Jogurtový nápoj s kultúrou Bifidobacterium lactis

Rajo Probia Nature Mango 430 g

Popis

Probia Nature obsahuje iba prírodné zložky, vdaka čomu si môžete vychutnať čistú chuť jogurtového nápoja a ovocia.

Balené v ochrannej atmosfére. FSC - Mix Kartón - FSC® C014047. Tetra Pak® - Chránime dobré.

Vlastnosti
  • 100% zrodená z prírody
  • Bez škrobov
  • Bez aróm
  • Bez farbív
  • Pretrepať

Značka

Rajo

Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené

Príprava a použitie

Pred použitím pretrepať. Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu obalu, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Mlieko, Ovocná zložka 20 % (cukor, mangové pyré 40 %, koncentrát šťavy z marakuje, stabilizátor: pektíny (vláknina); farbiaci koncentrát šťavy z mrkvy), Mliečne bielkoviny, Jogurtová kultúra, Kultúra Bifidobacterium lactis, Tuk 0,8 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia315 kJ / 74 kcal
Tuky0,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,4 g
Sacharidy14 g
z toho cukry14 g
Vláknina0,1 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,12 g

Alergény
Mlieko: Obsahuje

Obsah balenia
430 g - Kartón
Rozmery
Výška regálu: 146 mm
Šírka regálu: 75 mm
Hĺbka regálu: 74 mm

Podobné produkty
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/LIT
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Jogurtový nápoj Actimel Čučoriedka-Černica 4x100g Danone
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurtový nápoj kozí jahoda 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
0,65 €
1,30 €/LIT
Jogurtový nápoj kozí natural 500ml Farma Bardy
1 ks
Slovensko
2,49 €
4,98 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel jahoda 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,59 €
2,59 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1,35 € s 5% DPH