Rodinné balenia

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
23 produktov
Šunka bravčová krájaná 55% 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
6,49 €
6,49 €/kg
Saláma malokarpatská krájaná cca 800g OA Mecom
1 ks
Slovensko
7,51 €
9,39 €/kg
Slanina oravská plátky OA 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
8,89 €
8,89 €/kg
Slanina Oravská blok cca 1,5kg LE&CO
1 kg
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Šunka Bravčová 50% nárez cca 1kg Baron
1 ks
Slovensko
7,27 €
6,99 €/kg
Párky Viedenské cca 1,3kg Steinex
1 ks
Česká republika
9,74 €
7,49 €/kg
Šunka Schwarzwaldská nárez 500g Wein
1 ks
Nemecko
9,59 €
19,18 €/kg
Saláma Malokarpatská nárez cca 500g Baron
1 ks
Slovensko
5,87 €
9,79 €/kg
Šunka Bravčová 55% cca 3,6kg Mecom
1 ks
Slovensko
24,08 €
6,69 €/kg
Klobása domáca cca 1,7kg Bognár
1 ks
Slovensko
15,28 €
8,99 €/kg
Bravčové Oškvarky cca 2kg STEINEX
1 ks
Česká republika
23,98 €
11,99 €/kg
Šunka Bravčová 70% blok cca 2,9kg LE&CO
1 kg
Česká republika
19,40 €
6,69 €/kg
Slanina gazdovská kocky cca 1kg Knižka
1 ks
Slovensko
12,99 €
12,99 €/kg
Párky Spišské cca 1kg Gašparík
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Saláma Herkules nárez bal.1kg STEINEX
1 ks
Česká republika
15,09 €
15,09 €/kg
Šunka Bravčová 50% BLOK cca 3,2kg Baron
1 ks
Slovensko
21,09 €
6,59 €/kg
Klobása Gastro krájaná cca 1kg OA, Mecom
1 ks
Maďarsko
12,99 €
12,99 €/kg
Slanina Pancetta tesa affumicata cca 1,5kg
1 ks
Taliansko
19,29 €
14,29 €/kg
Paštéta Májka 23g Hamé 24ks/kartón
1 KT
Česká republika
5,79 €
0,24 €/ks
MINI paštéty mix CARNELLA 24g x 60ks bal.
1 KT
Taliansko
20,49 €
20,49 €/KT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana