Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Smotany na šľahanie a šlahačky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 3,79 €
Na sklade viac ako 500 ks
3,79 € s 19% DPH
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle

Zmes na varenie a šľahanie s rastlinným tukom. Tuk najmenej 25%. Ošetrené UHT

MEGGLE Creme Dual je ideálnou alternatívou k smotanám na varenie a šľahanie. Je vhodná na rôzne kulinárske pochúťky pri profesionálnom použití v gastronómii, ako aj pri bežnom domácom použití.

Vyniká svojou tepelnou stabilitou a stabilitou v kyslom prostredí. Je možné ju dochucovať podľa potrieb rôznymi prísadami. Jedlám dodá plnú chuť a krémovu konzistenciu. duálne použitie (varenie a šľahanie)

  • až 3,5-násobný objem po našľahaní
  • vynikajúca stabilita v kyslom prostredí
  • vynikajúca tepelná stabilita pri varení
  • stabilná v ohrevnej vani
  • pre špeciálne recepty možno kombinovať s alkoholom
  • stabilná v dezertoch
  • možnosť dochutiť podľa potreby
  • jednoduché použitie
  • s obsahom cmaru
  • cenovo výhodné riešenie (v porovnaní s klasickými smotanami)
  • praktické štíhle balenie pre lepšie uskladnenie a manipuláciu
  • znovu zatvárateľný obal
NÁVOD NA POUŽITIE

Pri príprave jedál je vhodná na spájanie a zahusťovanie. Jedlám dodá plnú chuť a krémovú konzistenciu.

Vďaka vynikajúcej stabilite v kyslom prostredí môžete pri varení pridávať najrôznejšie prísady.

Pri príprave dezertov môžete dosladiť podľa potreby cukrom, inými sladidlami, alebo dochutiť rôznymi prísadami.

Pre dosiahnutie optimálneho výsledku šľahania odporúčame výrobok pred použitím schladiť na teplotu od + 6 °C do + 8 °C.

Môžete šľahať ručne, ručným alebo strojovým šľahačom.

Pri strojovom šľahaní začnite na nižších otáčkach a postupne pokračujte s pridávaním rýchlosti tak, aby ste dosiahli požadovanú konzistenciu.

Šľahajte spôsobom, ktorý bude zohľadňovať vlastnosti vášho šľahacieho zariadenia a požiadavky na kvalitu výsledného produktu (objem, pevnosť peny a pod.).

Vhodná aj na výrobu zmrzlín.

SKLADOVANIE

Po otvorení skladujte v chlade (od + 2 do + 8 °C) a spotrebujte do 5 dní.

Zloženie

cmar, kokosový olej (úplne hydrogenovaný) 17,5% voda, kokosový ojej 7,5%, modifikovaný škrob, emulgátory : E 472b, E473, E 322 (sója) stabilizátory: E466, 466, E331, E410, E415

 

ALERGÉNY

Mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), MÔŽE OBSAHOVAŤ: Sójové bôby a výrobky z nich

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 253,00
Energetická hodnota [KJ]: 1060,00
Tuky [Gram]: 26,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 25,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,30
z toho cukry [Gram]: 3,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,30
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,18
Obsah balenia

Objem: 1L

Podobné produkty
Smotana na varenie rastlinná 26% MASTER GOURMET 1l
1 ks
Taliansko
3,99 €
3,99 €/LIT
Mascarpone 1l Debic
Dočasne nedostupné
1 ks
11,19 €
11,19 €/LIT
Smotana na šľahanie sladená DECOR UP MASTER 1l
1 ks
Taliansko
3,89 €
3,89 €/LIT
Rama Crema 100% rastlinná alter. na šľahanie 200ml
1 ks
Nemecko
1,29 €
6,45 €/LIT
Smotana na šľahanie 33% 330ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,19 €
6,64 €/LIT
Panna Cotta 1l Debic
1 ks
Belgicko
9,79 €
9,79 €/LIT
Smotana na šľahanie 31% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
6,49 €
6,49 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Smotana na šľahanie 30% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
6,69 €
6,69 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Smotana na šľahanie/varenie fialová 31% RAMA 1l
1 ks
Rakúsko
5,99 €
5,99 €/LIT
Cheesecake 1l Debic
1 ks
Belgicko
12,19 €
12,19 €/LIT
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Smotana na varenie/šľahanie 24% Ambient 1l Rama
1 ks
Nemecko
3,89 €
3,89 €/LIT
Smotana na šľahanie 36% 1l Mlekovita
1 ks
Poľsko
5,79 €
5,79 €/LIT
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 31% 1l
1 ks
Rakúsko
5,39 €
5,39 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 32% 200ml FORMIL
1 ks
Nemecko
1,99 €
9,95 €/LIT
Smotana extra nášľah 35% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,19 €
7,19 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
3,79 € s 19% DPH