Neplytvaj jedlom

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
80 produktov
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Bravčové mleté mäso cca 600g Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,37 €
2,19 €
3,65 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Šalát mix Primavera 200g, II.Tr VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
1,39 €
0,69 €
3,47 €/kg
Spotrebujte do 15.10.26 Spotreba 15.10.26
-20%
Monte dezert ZOTT 4x55g VÝPREDAJ
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,43 €
1,43 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Vajcia z voľného výbehu M-L 10ks Pipidu VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,85 €
1,93 €
0,19 €/ks
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
2,69 €
2,02 €
16,14 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g VÝPREDAJ
1 BA
Francúzsko
2,99 €
1,49 €
1,49 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,39 €
3,29 €
0,33 €/ks
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Knedľa žemlová 600g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,89 €
1,45 €
2,41 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
54,95 €
27,48 €
5,50 €/kg
Spotrebujte do 11.10.26 Spotreba 11.10.26
-25%
Syr Balkánsky tzatziky 115g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,79 €
1,34 €
11,67 €/kg
Spotrebujte do 8.10.26 Spotreba 8.10.26
-25%
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,67 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 10.10.26 Spotreba 10.10.26
-25%
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,79 €
2,09 €
13,95 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
Slovensko
3,99 €
2,99 €
2,99 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Droždie čerstvé 42g Fala VÝPREDAJ
1 ks
Maďarsko
0,49 €
0,12 €
2,92 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,39 €
0,20 €
9,75 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,19 €
1,60 €
3,54 €/kg
Spotrebujte do 30.10.26 Spotreba 30.10.26
-20%
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,79 €
2,40 €/LIT
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
0,55 €
0,14 €
0,92 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
LIPTOV Vrchár výrazný a arom. plátky 90g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,89 €
0,94 €
10,50 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana