Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mliečné a jogurtové nápoje
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 5,96 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,49 € s 19% DPH
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo

Rajo Active Protein Mliečny nápoj čokoláda 250 ml

POPIS

Tetra Pak­® – Chránime dobré.

VLASTNOSTI
  • 25 g proteínu v balení
  • Vhodné aj pre ľudí trpiacich laktózovou intoleranciou

 

ZNAČKA

Rajo

SKLADOVANIE
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote do 24 °C.
  • Pri izbovej teplote

 

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Pred použitím pretrepať.

LIFESTYLE
  • Vhodné pre ľudí s intoleranciou laktózy

 

Zloženie

Mliečne bielkoviny, Odtučnené mlieko, Čokoládová zložka 2,7 % (čokoláda v prášku 73,2 %: kakaový prášok, cukor; kukuričný škrob, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín; stabilizátor: karagénan; prírodná aróma), Cukor, Vláknina (inulín), Enzým laktáza, Tuk 0,7 %, Množstvo bielkovín 10 g na 100 ml, Množstvo mliečnej zložky najmenej 94 %

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 ML VÝROBKU:
Energia346 kJ / 82 kcal
Tuky0,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,5 g
Sacharidy7,7 g
z toho cukry7,0 g
Vláknina1,9 g
Bielkoviny10 g
Soľ0,12 g

 

ALERGÉNY
Mlieko: Obsahuje

 

 

Množstvo laktózy najviac 0,1 g na 100 ml.

Obsah balenia

250 ml - KartónROZMERY
Výška regálu:
139 mm
Šírka regálu:
49 mm
Hĺbka regálu:
46 mm


HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
292 g

Podobné produkty
Nápoj protein drink mliečny čokoláda 250 ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,60 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda & Granátové jablko 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €
0,70 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Kids jahoda banán 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
6,97 €/liter
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,61 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog. nápoj kozí čučor. 500ml Farma Bardy VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €
2,59 €/LIT
Jogurtový nápoj Actimel Triple Action Broskyňa - Marakuja 4x100g Danone
Dočasne nedostupné
1 BA
2,79 €
2,79 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Actimel Čučor.-Černica 4x100g D VÝPREDAJ
1 BA
Belgicko
2,79 €
1,40 €
1,40 €/kg
Momentálne nedostupný
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
4,96 €/kg
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1,49 € s 19% DPH