Acidko biele 3,6% 450g Rajo

1 ks
Slovensko
Rajo Acidko Zakysané mlieko s kultúrou Lb. acidophilus biele neochutené plnotučné. Tuk najmenej 3,6 %. Hmotnosť / Objem balenia: : 450 g (0,450kg).
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 2,11 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,95 € s 5% DPH
Acidko biele 3,6% 450g Rajo

Rajo Acidko Biele 3,6% 450 g

Acidko je stále najobľúbenejšie*

*Najvyšší počet kupujúcich na trhu kyslomliečnych nápojov na Slovensku v sledovanom období 2017-2020. Zdroj: Gfk Spotrebiteľský panel.

Značka kvality SK 2. stupeň.
Balené v ochrannej atmosfére.
FSC - Mix Kartón - FSC® C014047.
Tetra Pak® - Chránime dobré.

Vlastnosti
  • To pravé Acidkové - Lactobacillus acidophilus
Značka
  • Rajo
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2°C do 8°C. Spotrebujte do dátumu uvedeného hore obale.
  • Chladené
Príprava a použitie
  • Pred použitím pretrepať. Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu obalu, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.
Zloženie

Mlieko, Smotanová kultúra, Kultúra lactobacillus acidophilus, Tuk 3,6 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia260 kJ/62 kcal
Tuky3,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2,2 g
Sacharidy4,2 g
z toho cukry4,2 g
Bielkoviny3,3 g
Soľ0,15 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 450g.

Podobné produkty
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,72 €
3,44 €/LIT
Mliečna farma Gazdovský kefír 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
3,59 €
3,59 €/LIT
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
2,69 €
2,69 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Kefír 1,1% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,50 €
0,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Acidko biele 3,6% 450g Rajo
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
0,95 € s 5% DPH