Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Jogurty a mliečne dezerty
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 5,45 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 5% DPH
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo

Rajo Lakto Free Smotanový jogurt jahoda 145 g

POPIS

Bezlaktózový (množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 g.) Vlastnosti: Ľahšie stráviteľné

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Chladené.



Zloženie

ZLOŽENIE
Smotana, Ovocná zložka 15 % (cukor, jahody 28 %, jahodové pyré 7,1 %, modifikovaný škrob, farbiaci koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, arómy, farbiaci koncentrát šťavy z cvikly, stabilizátor: pektíny; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; farbivo: karotény), Enzým laktáza, Jogurtová kultúra, Množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 g, Tuk v mliečnej zložke najmenej 10 %

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia:571 kJ / 136 kcal
Tuky:8,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:4,8 g
Sacharidy:12 g
z toho cukry:12 g
Bielkoviny:2,8 g
Soľ:0,10 g


ALERGÉNY
Mlieko:
Obsahuje

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 145g

Podobné produkty
Jogurt bez laktózy jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,59 €
3,28 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
1,59 €
0,40 €
2,94 €/kg
Jogurt bez laktózy čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
0,79 € s 5% DPH