Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bezlaktózové
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 2,42 €
Na sklade 1 ks
1,09 € s 5% DPH
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo

Rajo Lakto Free Acidko kyslomliečny nápoj vanilkový 450 g

POPIS
Acidko je kyslomliečny nápoj s kultúrou Lactobacillus acidophilus, ktorá mu dodáva jedinečný charakter a nezameniteľnú chuť. Jednoducho to pravé acidkové.
Bezlaktózové zakysané mlieko je vyrobené pridaním enzýmu laktáza, ktorý mliečny cukor laktózu rozkladá na jednoduchšie a ľahšie stráviteľné formy.

Balené v ochrannej atmosfére.
FSC – Mix Kartón – FSC® C014047.
Tetra Pak® – Chránime dobré.

VLASTNOSTI
Ľahšie stráviteľné
Pretrepať
To pravé Acidkové – Lactobacillus acidophilus
ZNAČKA
Rajo

SKLADOVANIE
Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného hore na obale.
Chladené
PRÍPRAVA A POUŽITIE
Pred použitím pretrepať.
Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu obalu, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

ZLOŽENIE
Mlieko, Ochucujúca zložka 14 % (cukor, voda, glukózo-fruktózový sirup, aróma, farbiaci výťažok z mrkvy, stabilizátor: pektíny; výťažok z vanilkových strukov Bourbon 0,2 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), Enzým laktáza, Smotanová kultúra, Kultúra Lactobacillus acidophilus, Tuk 0,9 %, Množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 g

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia279 kJ / 66 kcal
Tuky0,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,5 g
Sacharidy12 g
z toho cukry11 g
Bielkoviny2,9 g
Soľ0,14 g
ALERGÉNY
Mlieko:
Obsahuje

Podobné produkty
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 1,8% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro ovsený nápoj This is Not Milk 3,5% 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Kokosový krém 25% 200ml M&S
1 ks
Malajzia
1,75 €
8,75 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mlieko kokosové 500ml M&S
1 ks
Malajzia
3,79 €
7,58 €/LIT
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1,09 € s 5% DPH