Acidko plnotučné 950g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 1,88 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,79 € s 5% DPH
Acidko plnotučné 950g Rajo

Rajo Acidko Biele 3,6% 950 g

Acidko je dlhodobo najobľúbenejší kyslomliečny nápoj na Slovensku.*

*Najvyšší počet kupujúcich na trhu kyslomliečnych nápojov v sledovanom období od júla 2012 do júna 2019. Zdroj GfK Spotrebiteľský panel. Kultúra Lactobacillus acidophilus, dodáva Acidku jedinečný charakter a nezameniteľnú chuť.

Chránime planétu Zmenou obalu z PET fľaše na nápojový kartón sme znížili objem vyprodukovaného plastového odpadu o 62 %, čo predstavuje približne 90 ton plastu ročne. Viac ako 60 % tohto obalu tvorí kartón vyrobený z obnoviteľných zdrojov.

Balené v ochrannej atmosfére. Tetra Pak®. Tetra Top®. Tetra Pak® - Chránime dobré. FSC - Mix Kartón - FSC® C014047. FSC Forests® For All Forever - Hlavnou zložkou nápojových kartónov od firmy Tetra Pak je drevo pochádzajúce z lesov, ktoré sa neustále obnovujú.

Vlastnosti
  • To pravé Acidkové - Lactobacillus acidophilus
Značka

Rajo

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené
Príprava a použitie

Pred použitím pretrepať. Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu obalu, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Mlieko, Smotanová kultúra, Kultúra Lactobacillus acidophilus , Tuk 3,6 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energetická hodnota270 kJ/65 kcal
Tuk3,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2,1 g
Sacharidy4,7 g
z toho cukry4,7 g
Bielkoviny3,2 g
Soľ0,25 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

950 g - Kartón

Rozmery
Výška regálu: 233 mm
Šírka regálu: 77 mm
Hĺbka regálu: 77 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 982 g

 

Podobné produkty
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Kefír 1,1% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,50 €
0,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Mliečna farma Gazdovský kefír 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
3,59 €
3,59 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
2,69 €
2,69 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,72 €
3,44 €/LIT
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Acidko plnotučné 950g Rajo
Acidko plnotučné 950g Rajo
1,79 € s 5% DPH