Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Jogurty a mliečne dezerty
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 5,45 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 5% DPH
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo

Rajo Lakto Free Smotanový jogurt vanilka 145 g

POPIS

Bezlaktózový (množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 g).Vlastnosti:  Ľahšie stráviteľné.


SKLADOVANIE

Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Chladené.



Zloženie

ZLOŽENIE
Smotana, Ochucujúca zložka 15 % (cukor, voda, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný kukuričný škrob, výťažok z vanilkových strukov Bourbon 0,8 %, farbiaci koncentrát z mrkvy, stabilizátor: guarová guma; prírodné arómy, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), Enzým laktáza, Jogurtová kultúra, Tuk v mliečnej zložke najmenej 10 %

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia:585 kJ/140 kcal
Tuky:8,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:5,1 g
Sacharidy:13 g
z toho cukry:12 g
Bielkoviny:3,0 g
Soľ:0,13 g

ALERGÉNY

Mlieko: Obsahuje

Podobné produkty
Jogurt bez laktózy jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,59 €
3,28 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt bez laktózy čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
1,59 €
0,40 €
2,94 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurt PROBIA Čučoriedka a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Mango RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
0,79 € s 5% DPH