Smotana na varenie 10% RAJO 250ml

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotany na varenie
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za LIT 5,16 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,29 € s 19% DPH
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml

Spája rodinu. Tetra Pak®. Tetra Brik® Aseptic. Tetra Pak® - Chránime dobré. FSC - Mix Kartón - FSC® C014047.

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 4 °C do 24 °C. Po otvorení skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C a spotrebujte do 3 dní. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Ideálna na prípravu: prívarkov, polievok, omáčok.
Zloženie
Výživové hodnoty na 100 ml výrobku:
Energia498 kJ / 119 kcal
Tuky10 g
z toho nasýtené mastné kyseliny5,9 g
Sacharidy4,3 g
z toho cukry4,3 g
Bielkoviny3,2 g
Soľ0,10 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml

Podobné produkty
Rama Crema 100% rastlinná alternatíva na varenie 15% 200ml
1 ks
Nemecko
1,09 €
5,45 €/LIT
Smotana extra zahustenie 21% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/LIT
Smotana kokosová 1l Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
4,99 €
4,99 €/LIT
Smotana do kuchyne 12% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
4,29 €
4,29 €/LIT
Smotana na varenie 12% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,11 €/LIT
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Smotana na varenie 10% 500ml Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,69 €
3,38 €/LIT
Smotana na varenie rastlinná 26% MASTER GOURMET 1l
1 ks
Taliansko
3,99 €
3,99 €/LIT
Smotana na varenie/šľahanie 24% Ambient 1l Rama
1 ks
Nemecko
3,89 €
3,89 €/LIT
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 31% 1l
1 ks
Rakúsko
5,39 €
5,39 €/LIT
Smotana na varenie rastlinná nesladená 24% 1l Master Gourmet Chef
1 ks
Taliansko
3,69 €
3,69 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 15% 1l
1 ks
Nemecko
4,59 €
4,59 €/LIT
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Smotana na šľahanie/varenie fialová 31% RAMA 1l
1 ks
Rakúsko
5,99 €
5,99 €/LIT
Smotana na varenie červená 15% RAMA 1l
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Tvaroh FIT mango mrkva pomaranč 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1,29 € s 19% DPH