Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bezlaktózové syry
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,06 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,45 € s 19% DPH
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g

Rajo Lakto Free Cottage Cheese biely 180 g

Popis

Bezlaktózový* mäkký čerstvý nízkotučný syr *Množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 g.

Bezlaktózový cottage cheese je vyrobený pridaním enzýmu laktáza, ktorý mliečny cukor laktózu rozkladá na jednoduchšie a ľahšie stráviteľné formy.

Vlastnosti
  • Ľahšie stráviteľné
  • Aj pre celiatikov
Značka

Rajo

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení ihneď spotrebujte.
  • Chladené
Príprava a použitie

Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu viečka, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Lifestyle
  • Bez lepku
  • Nízkotučný
  • Vhodné pre celiatikov

Zloženie

Mlieko, Smotana, Jedlá soľ, Enzým laktáza, Mliekarenská kultúra, Tuk 4,2 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:385 kJ / 92 kcal
Tuky:4,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:2,8 g
Sacharidy:1,5 g
z toho cukry:1,5 g
Bielkoviny:12 g
Soľ:0,80 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

180 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 93 mm
Šírka regálu: 93 mm
Hĺbka regálu: 62 mm

 

Podobné produkty
Syr Parenica údená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Syr rastlinný originál krémový 150g Violife
1 ks
Grécko
2,69 €
17,93 €/kg
Syr rastlinný Gouda blok 2,5kg Violife
1 ks
Grécko
19,19 €
7,68 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou bezlaktózový 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
15,36 €/kg
Syr rastlinný Cheddar blok 2,5kg Violife
1 ks
Grécko
19,19 €
7,68 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella na pizzu 200g Violife
1 ks
Grécko
2,59 €
12,95 €/kg
Syr rastlinný údený blok 200g Violife
1 ks
Grécko
2,89 €
14,45 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr rastlinný Grécky blok 400g Violife
1 ks
Grécko
5,20 €
13,00 €/kg
Syr rastlinný Cheddar plátky 500g Violife
1 ks
Grécko
5,19 €
10,38 €/kg
Syr rastlinný Le Rond Camembert 150g Violife
1 ks
Grécko
4,59 €
30,60 €/kg
Syr Parenica neúdená LactiNO 110g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Syr rastlinný Gouda plátky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný Grécky blok 230g Violife
1 ks
Grécko
3,39 €
16,95 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1,45 € s 19% DPH