Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 17,52 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,19 € s 5% DPH
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo

Delaktózované* maslo. *Množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 ml.

Delaktózované maslo je vyrobené pridaním enzýmu laktáza, ktorý mliečny cukor laktózu rozkladá na jednoduchšie a ľahšie stráviteľné formy.

Vlastnosti
  • Ľahšie stráviteľné
Krajina pôvodu
  • Nemecko
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote do 10 °C.
  • Chladené
Zloženie

Maslo, Enzým laktáza, Obsah mliečneho tuku najmenej 82 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia3056 kJ / 743 kcal
Tuky82 g
z toho nasýtené mastné kyseliny54 g
Sacharidy0,7 g
z toho cukry0,7 g
Bielkoviny0,6 g
Soľ0,03 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 125 g

Podobné produkty
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
1 ks
Česká republika
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-25%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,59 €
3,44 €
13,77 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Jogurt PROBIA Nature vanilka 2,8% RAJO 135g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
2,19 € s 5% DPH