Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 17,56 €
Na sklade viac ako 10 ks
4,39 € s 5% DPH
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
Président la Motte Maslo s morskou soľou 250 g

Maslo solené.Pasterizované.

Skladovanie

Uchovajte pri teplote od +2 ˚C do +8 ˚C  

Zloženie
MASLO, soľ max. 3%
Alergény
Mlieko a výrobky z neho
Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 727
Energetická hodnota [KJ]: 2989
Tuky [Gram]: 80
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 55
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1
z toho cukry [Gram]: 1
Vláknina 0,7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,5
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Podobné produkty
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
Očakávame 30.09.
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 30.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
Nemecko
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo Bio 82% 150g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
Očakávame 01.10.
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,10 €
6,97 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 30.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Syr Camembert 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
1,49 €
0,37 €
4,14 €/kg
Momentálne nedostupný
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Syr Camembert chilli 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Šlahačka v spreji 500g Président Professionnal
1 ks
Francúzsko
6,69 €
13,38 €/kg
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg
Termix extra malina 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
4,39 € s 5% DPH