Maslo 125g Kukkonia

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 15,92 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,99 € s 5% DPH
Maslo 125g Kukkonia

Kukkonia Žitnoostrovské Maslo, mliečny výrobok vyrobený z pasterizovanej smotany. Hmotnosť/Objem balenia: 125g (0,125g).

Kukkonia Žitnoostrovské maslo 125 g

Popis

Ďakujeme, že nakupujete slovenské potraviny.

Značka

Kukkonia

Pôvod
Krajina pôvodu: Slovensko

 

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od + 2 °C do + 8 °C.
  • Chladené

 

Zloženie

Pasterizovaná smotana, Množstvo mliečneho tuku najmenej 82 % hmot., Množstvo vody najviac 16 % hmot.

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia3061 kJ / 744 kcal
Tuky82 g
z toho nasýtené mastné kyseliny54,5 g
Sacharidy1,0 g
z toho cukry0,7 g
Bielkoviny0,6 g
Soľ0,02 g

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 125g (0,125g).

Podobné produkty
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,64 €
10,46 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Maslo Bio 82% 150g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,59 €
1,15 €
4,59 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti cca 2,4kg Kukkonia
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
15,10 €
6,29 €/kg
Jogurt čierna čerešňa 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Jogurt slivka 150g Kukkonia
Očakávame 02.10.
1 ks
0,89 €
5,93 €/kg
Mrazené Bravčové karé bez kosti z mangalice cca 1,6kg Kukkonia
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
22,38 €
13,99 €/kg
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Mlieko ochutené kakao 3,3% 500ml Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/LIT
Bravčové plece bez kosti cca 2,8kg Kukkonia
1 kg
Slovensko
5,69 €
5,69 €/kg
Jogurt malina-ostružina 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg Kukkonia
1 kg
Slovensko
6,19 €
6,19 €/kg
Euromilk,a.s.
Bratislavská 41, 932 15 Veľký Meder, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Jogurt egreš-chia 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,69 €
3,38 €/LIT
Jogurt slivka 150g Kukkonia
Očakávame 02.10.
1 ks
0,89 €
5,93 €/kg
Mlieko ochutené kakao 3,3% 500ml Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/LIT
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Smotana kyslá 20% 180g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,99 €
5,50 €/kg
Mlieko ochutené vanilka 2,8% 500ml Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/LIT
Puding Kakaový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Jogurt malina-ostružina 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo 125g Kukkonia
Maslo 125g Kukkonia
1,99 € s 5% DPH