Maslo 82% 250g Melina

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 9,96 €
Na sklade viac ako 500 ks
2,49 € s 5% DPH
Maslo 82% 250g Melina
Značka
  • Melina
Kajina pôvodu
  • Poľsko
Skladovanie
  • Spotrebujte do a číslo šarže: uvedené na spodnej strane obalu. Skladujte pri teplote od +1 °C do +8 °C.
  • Chladené

Zloženie
  • S obsahom mliečneho tuku min. 82%
Výživové hodnoty v 100 g
Energetická hodnota3058 kJ (744 kcal)
Tuky82,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny55,0 g
Sacharidy0,7 g
z toho cukry0,7 g
Bielkoviny0,7 g
Soľ0,02 g
Alergény
  • Výrobok obsahuje mlieko a výrobky z neho.
Obsah balenia

250 g - Prebal

Rozmery
Výška regálu: 75 mm
Šírka regálu: 101 mm
Hĺbka regálu: 39 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 254 g

 

Podobné produkty
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo 82% 250g Impol
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
Nemecko
8,49 €
33,96 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
4,59 €
1,15 €
4,59 €/kg
Momentálne nedostupný
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,64 €
10,46 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr Eidam strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo 82% 250g Melina
Maslo 82% 250g Melina
2,49 € s 5% DPH