Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotany na šľahanie a šlahačky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,29 €
Na sklade viac ako 500 ks
6,29 € s 19% DPH
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L

Rajo Smotana na šľahanie 30 % 250 ml

FSC - Mix - FSC® C014047.
Tetra Pak - Chránime dobré.
Značka kvality 2. stupňa.

Vlastnosti
  • Spája rodinu
Značka

Rajo

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 24 °C. Po otvorení skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C a spotrebujte do 3 dní. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Šľahajte len vychladené. Pre správny výsledok používajte smotanu vychladenú na 2 - 8 °C.
Najmenej 24 hodín pred šľahaním vychlaďte (2 °C - 8 °C). Pred použitím pretrepať.

Zloženie

SMOTANA, Stabilizátor: karagénan, Tuk 30%

Výživové hodnoty na 100 ml výrobku:
Energia1215 kJ / 290 kcal
Tuky30 g
z toho nasýtené mastné kyseliny17 g
Sacharidy3,9 g
z toho cukry3,9 g
Bielkoviny2,3 g
Soľ0,13 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 1000 ml (1l).

Podobné produkty
Smotana na šľahanie 31% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
6,49 €
6,49 €/LIT
Cheesecake 1l Debic
1 ks
Belgicko
12,19 €
12,19 €/LIT
Smotana na šľahanie 33% 330ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,19 €
6,64 €/LIT
Smotana na šľahanie sladená DECOR UP MASTER 1l
1 ks
Taliansko
3,89 €
3,89 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Smotana na šľahanie 30% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
6,69 €
6,69 €/LIT
Rama Crema 100% rastlinná alter. na šľahanie 200ml
1 ks
Nemecko
1,29 €
6,45 €/LIT
Mascarpone 1l Debic
Dočasne nedostupné
1 ks
11,19 €
11,19 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana na šľahanie 36% 1l Mlekovita
1 ks
Poľsko
5,79 €
5,79 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 32% FORMIL 1l
1 ks
Rakúsko
7,79 €
7,79 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 32% 200ml FORMIL
1 ks
Nemecko
1,99 €
9,95 €/LIT
Smotana na varenie/šľahanie 24% Ambient 1l Rama
1 ks
Nemecko
3,89 €
3,89 €/LIT
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 31% 1l
1 ks
Rakúsko
5,39 €
5,39 €/LIT
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Panna Cotta 1l Debic
1 ks
Belgicko
9,79 €
9,79 €/LIT
Smotana extra nášľah 35% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,19 €
7,19 €/LIT
Smotana na šľahanie/varenie fialová 31% RAMA 1l
1 ks
Rakúsko
5,99 €
5,99 €/LIT
Smotana Creme Dual 25% 1l Meggle
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
6,29 € s 19% DPH