Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel

1 ks
PRESIDENT maslo Tourage 84%. Hmotnosť/Objem balenia: 2kg.
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 5 ks
Cena za kg 14,50 €
Očakávame 29.09.
28,99 € s 5% DPH
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel

Maslo s obsahom tuku 84%. Veľmi kvalitné maslo, ktoré je vhodné prevažne do gastro prevádzok, cukrárne apod.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 2°C do 6°C.

 

 

 

Zloženie
Maslo, mliekarenské kultúry.

 

Alergény
Mlieko

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 3108,00
Energetická hodnota [KJ]: 756,00
Tuky [Gram]: 84,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 55,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]:  
z toho cukry [Gram]: 0
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,03
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 2kg.

Podobné produkty
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
1 ks
Česká republika
2,19 €
14,60 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-25%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,59 €
3,44 €
13,77 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr Camembert Linea 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,12 €
12,42 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Syr Cheddar tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Emmental tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený vedierko 1kg President
1 ks
Česká republika
8,29 €
8,29 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Šlahačka v spreji 500g Président Professionnal
1 ks
Francúzsko
6,69 €
13,38 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr Camembert Linea 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,12 €
12,42 €/kg
Syr Camembert 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Šlahačka v spreji 500g Président Professionnal
1 ks
Francúzsko
6,69 €
13,38 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Syr Camembert zelené korenie 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Syr tavený vedierko 1kg President
1 ks
Česká republika
8,29 €
8,29 €/kg
Syr Camembert chilli 90g Président
Očakávame 29.09.
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
28,99 € s 5% DPH