Cottage cheese chilli 180g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,06 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,45 € s 19% DPH
Cottage cheese chilli 180g Rajo

Rajo Cottage Cheese chilli 180 g

ZNAČKA
  • Rajo
SKLADOVANIE
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené
PRÍPRAVA A POUŽITIE
  • Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu viečka, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Mlieko, Smotana, Ochucujúca zložka 8 % (cibuľa, cukor, chren, jedlá soľ 4 %, paprika 2,5 %, modifikovaný škrob, zmes korenín, aróma, regulátor kyslosti: kyselina vínna; paprikový extrakt 0,2 %, chilli extrakt 0,1 %, zahusťovadlo: guma tara), Jedlá soľ, Mliekarenská kultúra, Tuk 4,2 %

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia:392 kJ / 94 kcal
Tuky:4,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:2,8 g
Sacharidy:2,9 g
z toho cukry:2,1 g
Bielkoviny:11 g
Soľ:0,80 g

 

ALERGÉNY
Mlieko: Obsahuje
Obsah balenia

180 g - TéglikROZMERY
Výška regálu:
93 mm
Šírka regálu:
93 mm
Hĺbka regálu:
62 mm

Podobné produkty
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
1 ks
Česká republika
11,79 €
11,79 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 29.09.
1 ks
Taliansko
1,59 €
15,90 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Krém vegánsky a la mascarpone 250g Rajo
1 ks
Maďarsko
2,99 €
11,96 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Nápoj active protein mliečny čokoláda 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
RAJO s.r.o.
Studená 35 823 55 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Jogurtový Nápoj PROBIA Vanilka RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cottage cheese chilli 180g Rajo
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1,45 € s 19% DPH