Kefír 400g Melina

1 ks
Poľsko
Melina Kefír. Hmotnosť/ Objem balenia: 400g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 2,22 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,89 € s 5% DPH
Kefír 400g Melina

Jemne kyslý fermentovaný mliečny nápoj. Obsahuje živé kultúry.

  • Skladovanie:  Skladujte pri teplote od +2°C do +8 °C
  • Návod na použitie: Po otvorení spotrebujte do 12 hodín. Pred otvorením pretrepte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pasterizované mlieko, živé kultúry baktérií a kefírových kvasiniek

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko a výrobky z neho

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 44
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 186
Tuky [Gram] 1.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4.5
z toho cukry [Gram] 3.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Podobné produkty
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
2,69 €
2,69 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mliečna farma Gazdovský kefír 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
3,59 €
3,59 €/LIT
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,50 €
0,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,72 €
3,44 €/LIT
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Syr 45% Strúhaná Tehla 2kg Melina
1 ks
Poľsko
11,69 €
5,85 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml MELINA
1 ks
Poľsko
1,79 €
3,58 €/LIT
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kefír 400g Melina
Kefír 400g Melina
0,89 € s 5% DPH