Acidko plnotučné 250g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 2,36 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,59 € s 5% DPH
Acidko plnotučné 250g Rajo

Rajo Acidko Zakysané mlieko biele plnotučné 250 g

Acidko je obľúbený kyslomliečny nápoj s originálnou a nezameniteľnou chuťou. Obsahuje kultúru Lactobacillus acidophilus, ktorá mu dodáva jedinečný charakter a ponúka litre možností, ako si ho vychutnať deň čo deň.

Vlastnosti
  • To pravé Acidkové - Lactobacillus acidophilus
  • Obsahuje živú mikroflóru

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 2 °C až 8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené
Príprava a použitie

Pred použitím pretrepať. Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu obalu, čo však nespôsobuje zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Mlieko, Mliečne bielkoviny, Smotanová kultúra, Kultúra Lactobacillus acidophilus, Tuk najmenej 3,6 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Výživová hodnota Množstvo
Energetická hodnota 270 kJ / 65 kcal
Tuk 3,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2,0 g
Sacharidy 4,7 g
z toho cukry 4,7 g
Bielkoviny 3,5 g
Soľ 0,1 g
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 250g.

Podobné produkty
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,72 €
3,44 €/LIT
Kefír 1,1% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Mliečna farma Gazdovský kefír 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
3,59 €
3,59 €/LIT
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,50 €
0,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
2,69 €
2,69 €/LIT
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Acidko plnotučné 250g Rajo
Acidko plnotučné 250g Rajo
0,59 € s 5% DPH