Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Trvanlivé
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 1,29 €
Na sklade viac ako 500 ks
1,29 € s 5% DPH
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo

Rajo Mlieko polotučné 1,5% 1 l

Pohár mlieka denne môže mať v rámci pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu priaznivé účinky: Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí. Bielkoviny prispievajú k udržaniu svalovej hmoty. Môj príbeh Mlieko spracujeme, dovezieme. Obal triedime, recyklujeme. Nový produkt opäť použijeme.

Návrat Kúpou mlieka Rajo pomáhate opusteným deťom nájsť náhradných rodičov. Viac na www.navrat.sk, www.rajo.sk alebo na infolinke 097 80 80 80.

Životné prostredie je pre nás dôležité. 88% obalu tvoria obnoviteľné suroviny, ktoré opäť vyrastú: Kartónová vrstva je z dreva. Uzáver a plastové vrstvy sú z cukrovej trstiny. Myslíme ekologicky. Výberom tohto obalu sme znížili uhlíkovú stopu o 21 % v porovnaní s pôvodným obalom. Tetra Pak®. Tetra Brik® Aseptic. Tetra Pak® - Chránime dobré. FSC - Mix - Kartón z dôveryhodných zdrojov - FSC® C014047. Tetra Pak® zvolil FSC®.

Vlastnosti
  • Chránime planétu
  • Spolu chránime planétu
  • Uzáver z cukrovej trstiny
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do datumu uvedeného hore na obale. Skladujte pri teplote od 4 °C do 24 °C. Po otvorení skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C a spotrebujte do 3 dní.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Tuk najmenej 1,5 %

Výživové hodnoty na 100 ml výrobku:
Energia200 kJ/48 kcal
Tuky1,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,9 g
Sacharidy4,9 g
z toho cukry4,9 g
Bielkoviny3,4 g
Soľ0,15 g
Vápnik125 mg (16%*)
* % denného referenčného príjmu dospelého

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1 liter

Podobné produkty
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
-20%
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Mlieko plnotučné trvanlivé 3,5 % BiB 10l Bohemilk
1 ks
Česká republika
13,89 €
1,39 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko nízkotučné 0,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,8% UHT 1l A2
1 ks
Nemecko
3,79 €
3,79 €/LIT
Tvaroh FIT jablko mrkva 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,75 €
8,75 €/kg
Nápoj active protein mliečny vanilka 250 ml Rajo
1 ks
Belgicko
1,49 €
5,96 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
2,29 €
2,23 €/LIT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Nápoj Probia Imuno čučoriedka 430g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,35 €
3,14 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1,29 € s 5% DPH