Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotany, šlahačky a tvaroh
Množstvo v kartóne 9 ks
Cena za kg 8,83 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,59 € s 19% DPH
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo

Rajo Lakto Free Tvaroh jemný hrudkovitý 180 g

Popis

Bezlaktózový* *Množstvo laktózy najviac 0,01 g na 100 g.

Bezlaktózový tvaroh je vyrobený pridaním enzýmu laktáza, ktorý mliečny cukor laktózu rozkladá na jednoduchšie a ľahšie stráviteľné formy.

Vlastnosti
  • Ľahšie stráviteľné
Značka

Rajo

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené
Príprava a použitie

Prirodzenou aktivitou živých kultúr môže dôjsť k nafúknutiu viečka, čo však neznamená zhoršenú kvalitu výrobku.

Zloženie

Mlieko, Enzým laktáza, Mliekarenská kultúra, Tuk v sušine 8,0 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:472 kJ / 113 kcal
Tuky:2,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:2,0 g
Sacharidy:4,3 g
z toho cukry:4,3 g
Bielkoviny:18 g
Soľ:0,08 g

 

Obsah balenia

180 g - Vanička

Rozmery
Výška regálu: 81 mm
Šírka regálu: 109 mm
Hĺbka regálu: 46 mm

 

Podobné produkty
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Smotana kyslá rastlinná Vegan 18% 500g Violife
1 ks
Grécko
5,09 €
10,18 €/kg
Smotana na varenie sójová 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,79 €
3,79 €/LIT
Rama Crema 100% rastlinná alter. na šľahanie 200ml
1 ks
Nemecko
1,29 €
6,45 €/LIT
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Rama Crema 100% rastlinná alternatíva na varenie 15% 200ml
1 ks
Nemecko
1,09 €
5,45 €/LIT
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 15% 1l
1 ks
Nemecko
4,59 €
4,59 €/LIT
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Šľahačka v spreji Lakto Free 22% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/LIT
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1,59 € s 19% DPH