Kefír 1,5% 750ml Bohemilk

1 ks
Česká republika
Bohemilk Kefír 1,5% . Hmotnosť/Objem balenia: 750ml
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Kefír a zákys
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 2,25 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,69 € s 5% DPH
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk

Zdroj prospešných mliečnych kvasiniek, ktoré spôsobujú prirodzenú perlivosť kefíru.

Skladujte pri teplote od +2 °C do +8 °C



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote od +2 °C do +8 °C
  • Návod na použitie: Je určené pre priamu spotrebu. Pred použitím pretrepte. Po otvorení ihneď spotrebujte.
Zloženie

Zloženie výrobku: mlieko, kefírová kultúra obsahujúca kvasinky a kmene baktérií mliečneho kysnutia

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 39
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 164
Tuky [Gram] 1.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.1
z toho cukry [Gram] 3.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.1
Obsah balenia

750 ml

Podobné produkty
Mliečna farma Gazdovský kefír 1l
1 ks
3,59 €
3,59 €/LIT
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kefír Gazdovský 1l Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,59 €
1,79 €
1,79 €/LIT
Mliečna farma Gazdovský kefír 500ml
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/LIT
Kefír A2A2 plnotučný 4,8% 750g Babička
1 ks
Slovensko
2,39 €
3,19 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 400g Melina
1 ks
Poľsko
0,89 €
2,22 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,1% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kefír Gazdovský 500ml Mliečna farma VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,15 €
2,29 €/LIT
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,69 €
2,25 €/LIT
Syr Niva porcia 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-30%
Syr Satyr s korením tzatziky 125g Bohemilk VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,59 €
1,11 €
8,90 €/kg
Syr Satyr s korením tzatziky 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Syr Gyros biely 125g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Smotana kyslá 16% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,19 €/kg
Syr Niva valec cca 2kg Bohemilk
1 kg
Česká republika
19,38 €
9,69 €/kg
Mlieko sušené plnotučné 26% 400g Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
5,59 €
13,98 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
4,95 €/kg
Condé Caramelo zahustené sladené mlieko 397g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,49 €
6,27 €/kg
BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385, 517 73 Opočno, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Smotana na šľahanie 30% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
6,69 €
6,69 €/LIT
Jogurt biely gréckeho typu 6% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
3,49 €
3,49 €/kg
Milky Day smotanové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Mlieko sušené polotučné 14% 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
5,39 €
13,47 €/kg
Jogurt biely smotanový 10% 1kg Bohemilk
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
3,19 €
3,19 €/kg
Smotana extra zahustenie 21% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/LIT
Milky Day kakaové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Syr Niva valec cca 2kg Bohemilk
1 kg
Česká republika
19,38 €
9,69 €/kg
-20%
Mlieko nielen na cappuccino 3,5% 1l Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,19 €
1,19 €/LIT
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
Kefír 1,5% 750ml Bohemilk
1,69 € s 5% DPH