Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo

1 ks
Nemecko
Roztierateľné maslo
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Maslo
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 13,29 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,99 € s 19% DPH
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
Vlastnosti
  • Vyrobené z masla
  • Ľahšie roztierateľné pridaním kvalitného rastlinného oleja
Značka
  • Rajo
Krajina pôvodu
  • Nemecko 
Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené
Príprava a použitie
  • Vhodná na chlieb a pečivo, ako aj na pečenie a smaženie. Nezmrazovať.
Zloženie

Maslo 68 %, Repkový olej 19 %, Voda, Jogurt (s nízkym obsahom tuku), Množstvo tuku najmenej 75 %, Množstvo mliečneho tuku 56 %, Množstvo rastlinného oleja 19 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia2794 kJ / 679 kcal
Tuky75 g
z toho nasýtené mastné kyseliny38 g
Sacharidy0,5 g
z toho cukry0,5 g
Bielkoviny0,6 g
Soľ0,03 g

 

Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Obsah balenia

225 g - Vanička

Rozmery
Výška regálu: 93 mm
Šírka regálu: 123 mm
Hĺbka regálu: 50 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 244 g

 

Podobné produkty
Rama Classic rastlinný margarín 400g
1 ks
Poľsko
3,19 €
7,98 €/kg
Maslo Bylinkovo-cesnakové 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Očakávame 29.09.
1 ks
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
BIO Maslo MILKO 82% 150g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,19 €
1,64 €
10,46 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Maslo 82% 250g Impol
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Maslo 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,59 €
1,15 €
4,59 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Maslo 250g A2
Očakávame 02.10.
1 ks
8,49 €
33,96 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Jogurtový Nápoj PROBIA Jahoda RAJO 430g
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,14 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Jog.nápoj Probia Nature Mango 430g Rajo VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,35 €
0,68 €
1,57 €/kg
Momentálne nedostupný
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Tvaroh active protein čokoláda 200g Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
9,45 €/kg
Nápoj mliečny Brejky Kakao 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
MEGGLE Slovakia s.r.o.
Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Maslo Mini 82% 100x10g/kart Rajo
1 KT
Nemecko
15,79 €
15,79 €/KT
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Smotana na varenie 10% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
1,29 €
5,16 €/LIT
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Smotana Kyslá 14% RAJO 5kg
1 ks
Slovensko
16,59 €
3,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
2,99 € s 19% DPH