Rodinné halušky 400g Dr. Oetker

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Zmesi na pečenie sladké/slané
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 5,97 €
Na sklade 1 ks
2,39 € s 19% DPH
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker

Dr. Oetker Rodinné halušky tradičné, sypká zmes na prípravu halušiek. Hmotnosť / Objem balenia: : 400g (0,400kg).

Dr. Oetker Rodinné halušky tradičné

Tradičná receptúra na zemiakové Halušky Dr. Oetker pre celú rodinu. Vďaka veľmi jednoduchej príprave máte obed či večeru hotovú do 10 minút. Vychutnajte si ich s bryndzou alebo s kapustou alebo na sladko posypané makom a cukrom.

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Balenie obsahuje - 400 g zmesi na prípravu halušiek
  • K tomu pridáte - 450 ml studenej vody
Príprava

1. Obsah vrecka vysypeme do misy a pridáme 450 ml studenej vody. Zmes dôkladne vymiešame a vypracujeme polotuhé cesto. Necháme postáť 3-5 minút.
2. Cesto po častiach pretlačíme vareškou cez sito na halušky do vriacej osolenej vody. Ak nemáme sito na halušky, cesto dáme na drevenú dosku a nožom alebo lyžičkou odkrajujeme malé halušky priamo do vriacej vody. Keď voda opäť zovrie a halušky vyplávajú na povrch, ihneď ich vyberieme sitkom a opláchneme studenou vodou.
3. Uvarené halušky omastíme (môžeme použiť masť z roztopenej slaninky), do stredu pridáme bryndzu (príp. rozmiešanú s kyslou smotanou) a posypeme horúcou opraženou slaninou.

 

Zloženie

Pšeničná múka, Sušené zemiaky 16,5 %, Jedlá soľ

Výživové hodnoty na 100 g
Energia683 kJ
161 kcal
Tuky0,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,1 g
Sacharidy33 g
z toho cukry1,3 g
Bielkoviny5,3 g
Soľ0,43 g
** referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
* halušky pripravené podľa návodu bez prílohy
Celkový počet porcií z jedného balenia: 4
Alergény
Vlčí bôb: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať Pšenica: Obsahuje

 

Môže obsahovať múku z vlčieho bôbu a mlieko.

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: : 400g (0,400kg).

Podobné produkty
Strúhanka kukuričná 200g Vido
1 ks
Slovensko
0,99 €
4,95 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Slovenské halušky 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
26,49 €
5,30 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Hraška (zmes) Vanilková 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Strúhanka 500g Kolárovo Vitaflora
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Zemiakové cesto v prášku 4kg Vitana
1 ks
Česká republika
20,79 €
5,20 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Vanilka mletá 5g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,79 €
758,01 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,21 €
10,50 €/kg
Škrob kukuričný GUSTIN Dr. Oetker 200g
1 ks
Maďarsko
1,95 €
9,75 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
2,39 € s 19% DPH