Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Pudingy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,76 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,19 € s 19% DPH
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
Vlastnosti
  • Pre celú rodinu
  • Pôvodná tradičná receptúra
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: viď horná strana krabičky.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie
  • Príprava:
    1. Odvážené (odmerané) množstvo BB pudingu a cukru rozmiešame v 1/3 pripraveného mlieka.
    2. Zvyšné 2/3 mlieka necháme zovrieť, odstavíme zo sporáka a vlejeme vopred pripravenú zmes s pudingom.
    3. Puding za stáleho miešania varíme asi 1 minútu.
    4. Hotový puding nalejeme do misiek alebo formičiek vypláchnutých studenou vodou a necháme stuhnúť. Po stuhnutí môžeme vyklopiť. Dávkovanie: 2 porcie - mlieko 0,2 l - BB prášok 30 g - cukor 20 g. 4 porcie - mlieko 0,4 l - BB prášok 60 g - cukor 40 g. 6 porcie - mlieko 0,6 l - BB prášok 90 g - cukor 60 g. 16 porcií - mlieko 1,65 l - BB prášok celý obsah - cukor 160 g. 1 kopcovitá kávová lyžička je asi 10 g BB prášku. 1 zarovnaná polievková lyžica je asi 15 g kryštálového cukru.
Zloženie

Keksová múčka (pšeničná múka, cukor, rastlinný palmový tuk čiastočne hydrogenovaný, sušené mlieko plnotučné, kypriaca látka (uhličitany amónne), sušené žĺtka, kukuričný škrob, jedlá soľ), Kukuričný škrob, Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (11,5%), Cukor

Alergény

Môže obsahovať ovsené vločky, vaječné bielky a orechy.

Výživové hodnoty v hotovom výrobku*: Na 100 g
Energia473 kJ/112 kcal
Tuky1,6 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,0 g
Sacharidy20,7 g
z toho cukry14,0 g
Bielkoviny3,6 g
Soľ0,13 g
* výrobok pripravený podľa návodu s polotučným mliekom (1,5 % tuku) a cukrom
** referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
Celkový počet porcií z jedného balenia: 16

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 g 

Podobné produkty
Puding karamel 41g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,95 €/kg
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Zlatý klas bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,19 €
7,19 €/kg
Puding Kakaový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Creme Olé čokoláda aróma 56g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
19,46 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Puding aróma banán 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Creme Olé slaný karamel 53g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,09 €
20,57 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Puding Vanilkový 125g Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,52 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Puding vanilkový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
7,49 €
7,49 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Perník 3kg Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
18,99 €
6,33 €/kg
Puding Pumpkin Spice Premium 40g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
22,25 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Margherita 295g Dr.Oetker
1 ks
Nemecko
3,99 €
13,53 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Puding aróma Jahoda 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Premium puding Pravá vanilka smot. Dr. Oetker 40g
1 ks
Maďarsko
0,79 €
19,75 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
2,39 €
5,97 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Tortové želé v prášku, červené 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,59 €
59,00 €/kg
Zdobenie pestré 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
2,19 € s 19% DPH