Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Kypriace prášky
Množstvo v kartóne 80 ks
Cena za kg 19,17 €
Na sklade viac ako 500 ks
0,23 € s 19% DPH
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
Skladovanie
  • Skladujte v suchu! Minimálna trvanlivosť do: uvedené na zadnej strane obalu.

  • Pri izbovej teplote 

Príprava a použitie
  • Použitie: kypriaci prášok rozmiešame v múke a pridáme do cesta. Kypriaci prášok používame pri príprave treného, krehkého a piškótového cesta, perníkov a pod.

Zloženie

Kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné), Kukuričný škrob (22,5%)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia334 kJ/80 kcal
Tuky0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy20 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny0,1 g
Soľ45,93 g
Alergény
Obilniny obsahujúce lepok: Môže obsahovať Vajcia: Môže obsahovať Vlčí bôb: Môže obsahovať Mlieko: Môže obsahovať

Môže obsahovať mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu a obilniny obsahujúce lepok.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 12 g 

Podobné produkty
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Kypriaci prášok do perníka 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
19,50 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Puding kakaový bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
10,99 €
10,99 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Quattro Formaggi 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Cukor vanilínový Rodinné balenie 5x20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,89 €
8,90 €/kg
Kypriaci prášok s vínnym kameňom 15g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
26,00 €/kg
Vanilková pasta Bourbon 100g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
8,49 €
84,90 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Rodinné halušky 400g Dr. Oetker
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
5,97 €/kg
Farba gélová potravinárska červená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Creme Olé vanilka aróma 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,05 €
21,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
0,23 € s 19% DPH