Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Polevy a náplne
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 209,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 23% DPH
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker

Dr. Oetker Farba gélová potravinárska modrá 10 g

Popis

Vlastnosti
  • Ideálna na pečenie a zdobenie
  • Jednoduché dávkovanie
  • Gélová konzistencia

 

Značka

Dr. Oetker

Skladovanie
  • Skladujte v suchu!
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Príprava: postupne pridávame malé množstvo do cesta, krému, marcipánu alebo fondánu.

Zloženie

Číry gél 99,0 % (glukózový sirup, cukor, voda, želírujúca látka (karagénan), regulátor kyslosti (kyselina octová, kyselina mliečna, mliečnan sodný)), Farbivo (brilantná modrá FCF), Konzervačná látka (sorban draselný)

Obsah balenia

10 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu:92 mm
Šírka regálu:22 mm
Hĺbka regálu:22 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:14 g

 

Podobné produkty
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Figaro čokoláda na varenie 90g
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Pistáciový krém 190g Tout
1 ks
Taliansko
5,99 €
31,53 €/kg
Lotus Biscoff Topping Karamelová poleva 1kg
1 ks
Belgicko
13,84 €
13,84 €/kg
Pistáciový krém 3kg Tout
1 ks
Taliansko
69,29 €
23,10 €/kg
Salko kondenzované mlieko slad. TATRA 1000g
1 ks
Česká republika
7,09 €
7,09 €/kg
Topping Čokoláda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Pistáciový krém 1kg Tout
1 ks
Taliansko
23,29 €
23,29 €/kg
Glazúra tmavá čokoláda 3kg Royal Steensma
1 ks
Holandsko
27,59 €
9,20 €/kg
Zlatý Klas 200g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
8,95 €/kg
Topping Jahoda 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Topping Toffee karamel 1kg Toje
1 ks
Česká republika
8,89 €
8,89 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Droždie sušené 7g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,55 €
78,57 €/kg
Premium puding Horká čok. 30%Kakaa 52g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,79 €
15,19 €/kg
Palacinky 250g 10-12ks Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,54 €
6,16 €/kg
Šľahačka v prášku 45g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,99 €
22,00 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Puding aróma Vanilka 38g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,49 €
12,90 €/kg
Dr. Oetker s.r.o.
Dr. Oetker s.r.o., Ľadová 14, 811 05 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Ovsená kaša Jablkovo-škoricová 58g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
Slovensko
0,69 €
0,69 €/kg
Smeta-fix stužovač šľahačky 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,27 €
27,00 €/kg
Droždie sušené 3x7g Dr. Oetker
1 BA
Nemecko
0,99 €
0,33 €/ks
Cukor vanilkový 8g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,39 €
48,75 €/kg
Krém na dukátové buchtičky 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,69 €
7,59 €/kg
Farba gélová potravinárska zelená 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,21 €
10,50 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
2,09 € s 23% DPH